Galatasaray'ın Eski Başkanı Selahattin Beyazıt Hayatını Kaybetti!

Galatasaray Spor Kulübü'nün eski başkanlarından Selahattin Beyazıt, 91 yaşında hayata veda etti.

Galatasaray Spor Kulübü'nün eski başkanlarından Selahattin Beyazıt, 91 yaşında hayata veda etti. Galatasaray'da 2 dönem başkanlık yapmıştı: 1969-1973 ve 1975-1979.

GALATASARAY'DAN PAYLAŞIM

Galatasaray kulübü Selahattin Beyazıt’ın vefatı sonrası pyalaşımda bulundu ve şu ifadeleri kullandı; "1969 - 1973 ve 1975 - 1979 yıllarında kulübümüzün başkanlığını yapmış olan, 3597 sicil numaralı Divan Üyemiz Sayın Selahattin Beyazıt’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Başkanımız’a Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı dileriz."

BURAK ELMAS'TAN TAZİYE MESAJI

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, vefat eden sarı-kırmızılıların eski başkanı Selahattin Beyazıt için taziye mesajı yayımladı.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, taziye mesajında, "Kulübümüzün eski başkanlarından Selahattin Beyazıt’ın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Galatasaray’a ve Türk sporunun modernleşmesine çok önemli katkılarda bulunan değerli büyüğümüz, çok sevdiğimiz ağabeyimiz Selahattin Beyazıt’a Allah’tan rahmet, ailesine, dostlarına ve camiamıza başsağlığı dilerim" ifadelerini kullandı.


Kaynak:Milliyet